Služby pre školské zariadenia

Pre školské zariadenia poskytujeme širokú ponuku profesionálnych služieb v oblastiach návrhu, dodávok, inštalácií a následného servisu IT zariadení v každej modernej škole.

  • návrh, realizáciu a následnú správu počítačových sietí
  • dodávky a inštaláciu IT zariadení a spotrebnej elektroniky pre kompletné vybavenie kancelárie na kľúč. Zákazník nám predostrie jeho predstavu o vybavení a následných procesoch v danej kancelárii alebo spoločnosti a mi Vám zašleme kompletnú ponuku na zariadenia, ich konfiguráciu a inštaláciu, prípadné služby následného servisu a podpory.
  • spoľahlivé e-mailové schránky a spoločné kalendáre, skvelá správa dokumentov, dostatok miesta na uloženie dokumentov či jednoduché financovanie – to všetko v produktoch Microsoft Office 365. Poskytujeme kompletnú starostlivosť o zákazníka v návrhu, nasadení, migrácií z aktuálnych nastavení a následnú správu Vašej komunikácie cez Office 365. Už v priebehu dvoch dní vieme vytvoriť komplexnú službu pozostávajúcu zo spoľahlivej e-mailovej komunikácie na platforme Microsoft Exchange, správu dokumentov SharePoint, privátnu komunikačnú sieť na interné porady, najvyššiu mobilitu –  nech ste kdekoľvek máte stály prístup ku dokumentom, emailom, poradám, či kalendárom svojich kolegov. To je Office 365!
  • poskytujeme servis všetkých nami dodávaných značiek zariadení kancelárie, vrátane preventívnej údržby, čistenia a aktualizácie zariadení
  • komplexná správa webových stránok, správa domen, registrácia domen

Služby pre školské zariadenia prispôsobujeme konkrétnym požiadavkám a možnostiam školských zariadení. Práce sú vykonávane v priestoroch zákazníka, vzdialeným prístupom, v priestoroch našej spoločnosti alebo podľa dohody. V prípade uzavretia servisnej dohody sú zákazníci s takouto dohodou uprednostňovaný v riešení ich požiadaviek. Ďalšou výhodou takejto zmluvy je hlboká znalosť prostredia v danej škole a následným rýchlym odstránením problémov, prípadne návrhom preventívnych opatrení za účelom predchádzania výpadkov vo fungovaní infraštruktúry školského zariadenia. V prípade Vášho záujmu o servisnú zmluvu – „Vášho digitálneho školníka“, alebo ďalšie informácie ohľadne možnej spolupráce nás kontaktujte na adrese  orsula@itedu.sk alebo telefonicky na čísla uvedené v kontaktoch.